![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-20-1140x855.jpg)
Тиждень «Навчальної практики» в КНУБА
Для студентів спеціальності «Менеджмент» освітня програма «Менеджмент організації і адміністрування» бакалаври 1-го курсу, група МО-11 розпочався тиждень «Навчальної практики».
Метою навчальної практики є формування в майбутніх менеджерів сучасного управлінського мислення та здатності застосовувати знання у практичних ситуаціях.
Під час розв’язання кейсів та виконання поставлених завдань студенти мають здобути такі компетентності, як здатність до адаптації та дії в новій ситуації, навчитись генерувати нові ідеї (креативність), зуміти створювати та організовувати ефективні комунікації в процесі роботи в команді та формувати лідерські якості, поведінкові навички, демонструвати навички самостійної роботи, гнучкого мислення, відкритості до нових знань, бути критичним і самокритичним.
Завідувач кафедри менеджменту в будівництві професор Галина Рижакова провела вступну презентацію роботи на практиці, а викладачі професори Ірина Івахненко, Вадим Поколенко, Юрій Чуприна, доценти Дмитро Приходько та Максим Горбач розподілили завдання між робочими групами.
Горбач М.В., керівник навчальної практики
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-16-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/3-15-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/4-12-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/image-2-75x75.jpg)
Відкрите тренування з боксу
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dsc0324-500x380.jpg)
День донора в КНУБА
25 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/profor.-marichka-foto-1-500x380.jpeg)
Профорієнтаційна робота студентки ФУПП
17 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-5-500x380.jpg)