НОВИНИ ГІСУТ,  НОВИНИ КНУБА

Тижневий дайджест життя факультету ГІСУТ

Період, що припадає на дату літнього сонцестояння, завжди вирізняється великою активністю, більш щільним завантаженням, особливо в навчальному процесі. Таким і був минулий тиждень у КНУБА на факультеті ГІСУТ. З 19.06 розпочався процес захисту атестаційних бакалаврських робіт. На трьох випускових кафедрах (Землеустрою і кадастру, Інженерної геодезії та Геоіфнформатики і фотограмметрії) студенти продемонстрували знання й інструменти для розв’язання поставлених задач, якими вони оволоділи під час навчання. Роботи були на актуальні теми сьогодення («Розроблення ГІС моделі забезпеченості укриттями м. Києва», «Створення топографічних планів крупних масштабів за результатами використання БПЛА» та ін.) та отримали високі оцінки від членів АЕК. Один із студентів вирвався з бойових позицій на захист роботи й одразу повернувся на позиції. Це водночас переповнює гордістю за таких студентів і наповнює серце болем та страхом за нього. Окрім захистів, відбулась зустріч зі старшим директором з питань єдиного синтетичного середовища канадської компанії CAE Christopher Coates, під час зустрічі обговорювались напрями співробітництва та виконання спільного наукового проекту, на тлі аварії на Каховській ГЕС.           Викладачі кафедри ЗІК одразу після захисту бакалаврських робіт вирушили у відрядження до Польщі, щоб взяти участь в міжнародній конференції ENVIRO 2023 та попрацювати в літній школі.

Дуже цікавий тиждень вийшов!

Олена НЕСТЕРЕНКО, декан ф-ту ГІСУТ