У КНУБА проведено круглий стіл «Модернізація освітніх програм»

26 лютого 2020 року у Київському національному університеті будівництва і архітектури відділом ліцензування, акредитації та підвищення кваліфікації проведено круглий стіл «Модернізація освітніх програм».

Пленарне засідання відбулося під головуванням першого проректора Д. О. Чернишева, за участі деканів, гарантів освітніх програм, начальника відділу аспірантури Д. В. Михайловського, начальника навчального відділу А. В. Шпакова, начальника навчально-методичного відділу І. О. Склярова, начальника відділу ліцензування, акредитації та підвищення кваліфікації М. О. Пристайла, делегатів здобувачів вищої освіти (студентів та аспірантів), представників самоврядування, омбудсмена здобувачів та стейкхолдерів. Обговорено необхідність та шляхи модернізації освітньо-професійних та освітньо-наукових програм.

27 лютого робота продовжилася по секціях відповідно до спеціальностей.

Фотозвіт: