КОНФЕРЕНЦІЇ,  Минулі конференції,  НОВИНИ КНУБА

У КНУБА відбудеться Міжнародний науково-технічний форум “Енергоощадні машини і технології відновлення інфраструктури України”

Шановні науковці, студенти та колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному науково-технічному форумі “Енергоощадні машини і технології відновлення інфраструктури України”, який буде проходити у період з 23 по 25 травня 2023 року у Київському національному університеті будівництва і архітектури.

У рамках форуму пройде дві конференції:

1)XIX Міжнародна науково-технічна конференція «Вібрації в техніці та технологіях».

Тематика конференції:

● Застосування вібрацій, акустичних та гідродинамічних методів у створенні нових і вдосконаленні існуючих матеріалів і виробів

● Теорія і практика високоефективного вібраційного обладнання

● Синтез вібраційних машин та приводів їх руху

● Робототехніка та автоматизація сучасних процесів

● Конкурс студентських наукових робіт за тематикою конференції

Повну інформацію по конференції Ви можете отримати на сайті конференції:

2) IV Міжнародна науково-практична конференція «Енергоощадні машини і технології».

Тематика конференції:

● Моніторинг, діагностика стану та засоби ліквідації пошкоджень будівель і споруд

● Технологія та машини виробництва нових матеріалів енергоефективного та комфортного будівництва

● Сучасні інноваційні технології будівельної галузі

● Новації в освіті та в науковій діяльності досліджень напрямків отримання спеціальностей галузі

● Стан, розробка та впровадження нормативно-технічної документації

● Ергономіка та охорона навколишнього середовища

● Конкурс студентських наукових робіт за тематикою конференції

Повну інформацію по конференції Ви можете отримати на сайті конференції:

Конференції у рамках форуму проходитимуть у змішаній формі: очній і дистанційній за допомогою сервісів для відеоконференцій та вебінарів.

З приводу додаткових питань звертайтеся за наступними контактами:

моб.тел. 095-020-09-55

З повагою організаційний комітет

Автор:
Дьяченко Олександр Сергійович, доцент кафедри машин і обладнання технологічних процесів