НОВИНИ КНУБА

У КНУБА відзначили Міжнародний день студентського спорту

Щороку 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту. Цей день покликаний привернути увагу та підвищити значення здорового способу життя, сприяти його розвитку та популяризації. В рамках святкування в нашому університеті студенти та викладачі взяли участь у  Олімпійській руханці, конкурсі на «Кубок ректора» з розв’язування шахових композицій, проведені естафет “Студентський спорт заради здорової нації”

Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою процвітання держави. Спорт у житті кожної людини відіграє важливу роль і сьогодні здорова, спортивно загартована молодь – це майбутнє нашої держави. Відзначаючи цей день та проводячи спортивні заходи безумовно хотілось  би подякувати нашим Збройним  Силам, які боронять нашу Україну від ворога.