НОВИНИ КНУБА

У межах благодійної акції «Українським дітям – українську книгу» понад 38 тис. примірників літератури буде передано до «Пунктів незламності»

1 березня 2023 року, на базі «Пунктів незламності» КНУБА відбудеться передавання української літератури в межах благодійної акції «Українським дітям – українську книгу».

Ініціатива реалізується за ініціативи Держкомтелерадіо спільно з Офісом Президента України та Міністерством культури та інформаційної політики України, понад 38 тис. дитячої та дорослої художньої літератури за сприяння благодійного фонду «Здоров‘я майбутнього» та Укрпошти направлено до «Пунктів Незламності».

Українські книги розподілені та доставлені між регіонами України для майже 4 тис. «Пунктів Незламності», щоб кожен українець міг почитати українське, поки заряджає електронний пристрій.