Учасники і призери олімпіад та конкурсів

Представниками кафедри було організовано роботу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2017/2018 року, що було проведено 27 березня 2018 року у Київському національному університеті будівництва ті архітектури було відібрано роботи студентів, переможців першого туру, а саме: Морського Дмитра Сергійовича (керівник проф. Фомін А.В.) та Дємідова Євгенія Дмитровича (керівник доц. Міщук Є.О.). За результатами конференції Дємідов Є.Д. посів друге місце. Із результатами проведення конкурсу робіт можна ознайомитись за наступним посиланням – “Звіт про результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт”.

За результатами ІІ туру всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни ”Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання, що проводилася 11-13 квітня 2018 року в Миколаївському національному аграрному університеті студенти Цасюк Анна Олегівна, Деркач Юлія Олександрівна, Чечель Євгенія Ігорівна, Чубар Денис Сергійович  отримали грамоти за активну участь і досягнуті результати.

Студентки Юлія Деркач та Євгенія Чечель прийняли участь у VI Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих учених і здобувачів вищої освіти «Сучасні проблеми взаємозамінності та стандартизації у машинобудуванні» , яка відбулась 12-13 квітня в Миколаївському національному аграрному університеті. Їх доповідь отримала чисельні схвальні відгуки і посіла друге місце серед інших наукових робіт.