Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Участь кафедри Водопостачання та водовідведення в експертному обговоренні проєкту комплексного документу «Стандарти для проєктування та будівництва водогосподарської інфраструктури» (водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод)

Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» спільно із Асоціацією водоканалів Словаччини за сприяння словацької компанії ESOL s.r.o. організувала обговорення проєкту «Вода для майбутнього: сучасні стандарти відновлення водної інфраструктури».
В цьому заході прийняли участь співробітники кафедри водопостачання та водовідведення Київського національного університету будівництва і архітектури: завідувач кафедри професор Хоружий В.П., професор Кравченко О.В.,  професор Дупляк О.В. і доцент Уряднікова І.В.
Зараз  «Укрводоканалекологія»  реалізує  проект  «Вода  для  майбутнього: сучасні стандарти відновлення водної інфраструктури». В результаті реалізації проєкту буде розроблений комплексний документ, який визначить стандарти проєктування та будівництва об’єктів водопостачання, водовідведення та очищення стічних вод в Україні. Стандарти будуть розроблені спільно з європейськими партнерами.
У майбутньому, дотримання розроблених стандартів стане умовою для ефективного залучення світового капіталу для реалізації комплексних проєктів розвитку галузі водозабезпечення. Затвердження та використання нових стандартів забезпечить надійність, безпеку та відповідну якість всіх проєктів з одночасним формуванням прозорого та конкурентного ринку. Саме це стане необхідним підґрунтям реалізації галузевого плану післявоєнної відбудови України в галузі водної інфраструктури.