Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Участь співробітників кафедри Водопостачання та Водовідведення у конференції «Зелене будівництво»

13 та 14 квітня 2023 року  відбулась IV міжнародна науково-практична конференція «GREEN CONSTRUCTION (ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО)». Конференція була проведена в змішаному режимі, а саме: 13 квітня – оффлайн та 14 квітня онлайн.
13 квітня з доповіддю виступив професор кафедри Кочетов Г.М., а 14 квітня з доповідью «Порівняння енергоефективності методик розрахунку внутрішніх мереж будинків» виступили спіробітники кафедри водопостачання та водовідведення (доцент Кушка О. і асистент Любенко В.), а також студент IV курсу ФІСЕ, група ГБ-41 Бодак В. 
Порівняно дві методики розрахунку внутрішніх мереж холодного та гарячого водопостачання: стандартну, викладену в ДБН 2013 року «Внутрішній водопровід та каналізація», та методику, яка спирається на використання комплексного параметру (так званого «оптимального діаметру»).
Для модельного одинядцятиповерхового будинку продемонстровано, що застосування методики «оптимального діаметру», при розрахунку мережі холодного водопроводу, дає при експлуатації економію електроенергії від 11% (сталеві труби) до 30% (поліетиленові труби) в годину максимального водоспоживання. 
 К.т.н., доцент кафедри водопостачання та водовідведення Кушка О.М.
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram