КОНФЕРЕНЦІЇ,  Минулі конференції,  Новини,  НОВИНИ КНУБА

Участь студентів менеджерів у Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених «BUILD-MASTER-CLASS-2023»

З29 листопада  по 1 грудня в Київському національному університеті будівництва і архітектури проходила Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «BuildMasterClass-2023».

Метою конференції є всебічний обмін досвідом проектування та будівництва, реконструкції та реставрації сучасних об’єктів архітектури, розвиток передових технологій автоматизованого проектування та практичні аспекти його застосування, популяризація сучасних ефективних матеріалів та будівельного обладнання, а також, підвищення кваліфікаційного рівня спеціалістів та систем управління організацією, економікою та менеджментом в будівництві.

Викладачі кафедри менеджменту в будівництві та студенти освітньої програми «Менеджмент організації і адміністрування» взяли участь в конференції, де представили доповіді на актуальні теми сьогодення.

Також доповідь на тему «Використання технології 3D-друку, як запорука інноваційної відбудови країни в післявоєнний період»  представила професор  Ірина Івахненко.

Зокрема, в роботі Секції 6 конференції «ОРГАНІЗАЦІЯ, ЕКОНОМІКА ТА МЕНЕДЖМЕНТ В БУДІВНИЦТВІ»  взяли участь студенти ОП «Менеджмент організації і адмініструваня»:

1. Катерина Тритинник (1 курс маг), доповідь на тему:  «Впровадження оновленої концепції організації і стимулювання праці на підприємствах будівництва в умовах турбулентності».
  2. Дмитро Резник (4 курс маг), доповідь на тему: «Диверсифікація виробництва,  як стратегія розвитку будівельного підприємства: сутність та особливості».
  3. Ангеліна Омельчук (4 курс маг), доповідь на тему: «Розроблення операційної стратегії компанії на основі використання моделі “Платса-Грегор”».
  4. Христина Будзяк (4 курс маг), доповідь на тему: «Механізм удосконалення проектування та управління системами комунікацій будівельної організації».
  5. Ірина Касянчук (4 курс маг), доповідь на тему: «Управління розвитком міжнародної діяльності будівельного підприємства».
  6. Валерія Кравчик (4 курс маг), доповідь на тему: «Міжнародні стандарти ISO 9000. Переваги та недоліки впровадження стандартів ISO 26» .
  7. Родіон Блищак (4 курс маг), доповідь на тему: «Концепція ощадливого виробництва: суть, цілі, особливості».
  8. Михайло Ковтун (4 курс маг), доповідь на тему: «Деякі аспекти нормативно-правового регулювання здійснення технічного нагляду у будівництві».
  9. Вікторія Іванко (4 курс маг), доповідь на тему: «Доцільність впровадження управлінських інновацій в організації».

Бажаємо нашим здобувачам освіти подальших наукових досягнень та цікавих досліджень.

Професор  Ірина Івахненко