Участь у Всеукраїнській освітній програмі “Підприємницький університет”

Кафедра менеджменту в будівництві приймає участь у проєкті «Підприємницький університет», що реалізується спільно YEP, Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством освіти і науки України, Українським фондом стартапів за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

До навчальної програми бакалаврів ОП “Менеджмент організації і адміністрування” було включено дисципліну «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами», викладач кафедри проф. Івахненко І.С. пройшла підвищення кваліфікації в рамках ініціативи «Підприємницький університет» і курсу «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами».

Викладання навчальної дисципліни відбувається на освітній платформі https://yepmoodle.space/

За результатами навчання студентськими командами підготовлено 6 стартап-проєктів, які були подані на конкурс стартапів. Також, студенти, які найкраще виконали навчальні завдання отримали сертифікати.