Новини,  НОВИНИ КНУБА

Участь викладачів кафедри фізики у роботі І онлайн-школи “Цифрові технології в наукових дослідженнях”

З метою підвищення рівня цифрової компетентності наукових, науково-педагогічних працівників, аспірантів і докторантів вперше в Україні було організовано І онлайн-школу “Цифрові технології в наукових дослідженнях”.

Захід зібрав понад 1500 учасників із різних галузей науки та надав їм можливість отримати практичні навички у роботі із сучасними інструментами та технологіями. Активними учасниками школи стали викладачі кафедри фізики Київського національного університету будівництва і архітектури. Зокрема Ірина АЗНАУРЯН, Олександр ГРИГОРЧУК та Ірина КУЗНЕЦОВА.

З 1 листопада по 13 грудня 2023 р. було проведено 19 занять в онлайн-форматі, де учасники отримали не лише теоретичні знання, але й практичні навички, які можна використовувати у своїх наукових дослідженнях.

Після завершення навчання був проведений фінальний тест та опитування стосовно подальших ідей функціонування таких форм взаємодії між науковцями нашої держави.

І онлайн-школа “Цифрові технології в наукових дослідженнях” виявилася важливою платформою для обміну знаннями та взаємодії між вченими. Учасники отримали не тільки нові знання, але й практичні навички, які сприятимуть подальшому розвитку їх наукових досліджень. Зважаючи на успіх цього заходу, можна розглядати можливість проведення подібних шкіл у майбутньому для подальшого вдосконалення навичок та збагачення наукової спільноти.

Олександр ГРИГОРЧУК, доцент кафедри фізики КНУБА