Новини,  НОВИНИ КНУБА

Укрзалізниця: “Дякуємо Київському національному університету будівництва і архітектури за надану чудову локацію”

Руйнування значні, але тренування – за розкладом. О 16:00 вихованці ФК «Локомотив» уже вийшли на тренувальне футбольне поле та в спортивний зал.

🙏Дякуємо Київському національному університету будівництва і архітектури за надану чудову локацію.

На перше після руйнування тренування футболістів завітали голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко, голова наглядової ради товариства Хафер Гепард, члени правління компанії, голова Профспілки залізничників і транспортних будівельників України Олексій Семерунь.

💬 «Можна зруйнувати будівлю, але не віру в майбутнє та перемогу. Ми обовʼязково відбудуємо наш «Локомотив», адже це частина нашої історії, соціальна місія та інвестиція в наше майбутнє – у дітей. На відновлення комплексу спрямуємо кошти компанії та інвесторів, вже отримали низку дзвінків від наших міжнародних та українських друзів щодо готовності долучитися. Для ворогів це день руйнування, бо на інше вони неспроможні, а для нас це день відновлення, бо нам є для чого жити», — зазначив Євген Лященко.

Найближчим часом вихованці ФК «Локомотив» тренуватимуться на спортивних базах партнерів, а після обстеження спорткомплексу «Локомотив» відновляться тренування й на рідному полі.

Укрзалізниця

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram