НОВИНИ КНУБА

Уподобайки TikTok КНУБА

У КНУБА кілька місяців успішно працює сторінка в мережі TikTok. На сьогодні це – сторінка вузівського студентського інформаційного майданчика, який очима молоді розповідає про життя в університеті. Менеджером офіційної сторінки TikTok КНУБА стала Аня Остапенко, студентка першого курсу ФУПП. Вона створила своєрідний «штаб», куди увійшли Оля Чуєва, 1 курс ФУПП, Олена Хатян, 1 курс архітектурного факультету.

Ми запросили всіх бажаючих взяти участь в роботі нашого TikTok. Першими у створенні флешмобу взяли участь ректор, його заступники, декани і співробітники КНУБА. Ролик вже має майже мільйон відвідувань в мережі. Збільшилась кількість прихильників і в інших наших сторінок TikTok.

Днями в КНУБА проходили зйомки нових флешмобів для TikTok. Робота тривала на майданчику перед  університетом. Студенти  виявили до цієї роботи неабиякий інтерес і з задоволенням взяли участь у роботі тіктокерів. Це студенти ГІСУТ Петрачек Єгор з 2 курсу та Моргачева Соломія – першокурсниця, Самойлов Іван з 4 курсу ФІСЕ. Не втрималась від такої цікавої пропозиції навіть аспірантка КНУБА Марія Мудра. Сподіваємось, що вони й надалі не залишать участь у створенні матеріалів для університетського TikTok. Не обійшлось без підтримки та активної участі працівників інформаційно-аналітичного відділу та ЦІСК Тетяни Кириченко, Вячеслава Мухіна та Володимира Чахояна.

TikTok – це джерело інформації, точно таке як Faсebook, Telegram та Instagram. Запрошуємо всіх бажаючих розповідати на нашій сторінці про все цікаве зі студентського життя та надсилати матеріали на:

електронну адресу                   smm@knuba.edu.ua;

пошта телеграм                       @Smm_knuba; 

Інформаційний центр

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram