НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

В науковців будівельного факультету поповнення

На будівельному факультеті 09 лютого 2024 року відновила свою роботу, після значної перерви, спеціалізована вчена рада Д 26.056.04, в  якій відбулося відразу два захисти кандидатських дисертацій:

• Охтень Іван Олександрович з темою: «Стійкість тонкостінних стержнів відкритого профілю з недосконалостями форми», науковий керівник д.т.н., професор Лук`янченко Ольга Олексіївна – Київський національний університет будівництва і архітектури, провідний науковий співробітник Науково-дослідного інституту будівельної механіки;
  • Соков Валерій Миколайович з темою: «Міцність тонкостінної балки зі зламом кромок із врахуванням пружно-пластичних деформацій», науковий керівник д.т.н., професор Коростильов Леонтій Іванович – Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, завідувач кафедри будівельної механіки та конструкції корпусу корабля.

Обидві дисертації виконані за спеціальністю 05.23.17 – будівельна механіка.

Вітаємо колег з успішним захистом та бажаємо подальших здобутків.