НОВИНИ КНУБА

Віце-президент Європейської Комісії в КНУБА

15 червня 2023 року в Україні з офіційним візитом перебував віце-президент Європейської Комісії Маргарітіс Схінас. В рамках візиту він завітав до Маріупольського держаного університету¸ який на сьогоднішні розташовується в одному з корпусів Київського національного університету будівництва і архітектури. В зустрічі взяли участь ректор КНУБА Петро Куліков, ректор Маріупольського державного університету Микола Трофименко та міністр освіти і науки України  Оксен Лісовий.

Під час офіційного візиту між віце-президентом Європейської Комісії Маргарітісом  Схінасом та міністром освіти і науки України  Оксеном Лісовим підписано Домовленість про співробітництво з питань освіти між Європейською Комісією та Міністерством освіти і науки України. Домовленість передбачає здійснення спільних заходів, зокрема, сприяння подальшій співпраці між закладами загальної середньої освіти та надання підтримки вимушено переміщеним учням шляхом використання онлайн-платформ у сфері шкільної освіти. А також – підвищення обізнаності про можливості, які пропонує програма ЄС Erasmus+, залучення українських організацій до участі в цій Програмі ЄС,  сприяння визнанню академічних кваліфікацій, активізація участі Міністерства освіти і науки України в Робочих групах і заходах у межах Європейського освітнього простору та  участь у роботі європейської інформаційної мережі «Eurydice network» і  підвищення спроможності українських спортивних та молодіжних організацій. Приємно, що наші освітні заклади підтримують в Європейській Комісії.

Разом переможемо!

Інформаційний центр