Новини,  НОВИНИ КНУБА

Відбулась презентація книги “Архітектор Янош Віг”

15 грудня 2023 року в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулася презентація книги «Архітектор Янош Віг». Нова монографія присвячена архітектурній творчості професора кафедри Основ архітектури та архітектурного проєктування КНУБА, Заслуженого архітектора України, Лауреата Державної премії України в галузі архітектури – Яноша Віга. Опрацьовував величезний проєктний матеріал також  професор кафедри ОААП, відомий видавець архітектурних монографій та часописів – Борис Єрофалов.

Відкривав презентацію також професор і завідувач кафедри ОААП – Олег Слєпцов, президент УАА. Подія проходила у присутності великої кількості запрошених гостей.

Професор Я.Я. Віг створив чимало знакових для Києва громадських будівель і його проєктні ескізи та макети, наведені у монографії, можуть слугувати методичним посібником для студентів-архітекторів.

У заходах взяли участь викладачі Архітектурного факультету КНУБА та група активної студентської молоді – представники Ради студентського самоврядування. Таким чином розвивається співпраця у постійних спільних програмах і заходах між КНУБА, УАА та НСАУ, бо провідні фахівці КНУБА беруть участь у діяльності цих організацій і долучають студентів до розв’язання реальних проблем архітектури та урбаністики України у цей складний період.

Exif_JPEG_420

Дивитись відео презентації книги:

Гліб Ушаков, доцент кафедри ОААП