Відгуки на ОПП бакалавр

СПІВПРАЦЯ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

Щорічний всеукраїнський студентський архітектурний конкурс STEEL FREEDOM. 
Організатор – Український Центр Сталевого Будівництва – асоціація учасників ринку сталевого будівництва, учасниками якої є провідні виробники та дистриб’ютори сталевого прокату, заводи з виробництва металоконструкцій, покрівельних і фасадних систем, галузеві проектні і наукові організації, монтажні та будівельні компанії.

РЕЦЕНЗІЇ І ВІДГУКИ РОБОТОДАВЦІВ ТА АКАДЕМІЧНОЇ СПІЛЬНОТИ:

Архітектурний факультет Люблінського технологічного університету “Люблінська Політехніка” (Польща), після ознайомлення з освітньо-професійною програмою підготовки здобувачів за спеціальністю 191 “Архітектура та містобудування” першого (бакалаврського) рівня, надіслав позитивний відгук, високо оцінивши різнобічність та структурну послідовність програми. Відзначається, що вона розроблена з врахуванням європейських стандартів освіти та забезпечує можливість подальшого навчання випускників-бакалаврів у ВНЗ України та Європи. На другому (магістерському) рівні студенти архітектурного факультету КНУБА мають також можливість отримати подвійний диплом – на базі архітектурного факультету КНУБА та у Люблінській Політехніці.

Директор Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) – Головний архітектор міста

Завідуючий кафедри теорії, історії архітектури та синтезу мистецтв НАОМА

Васягін Віталій Анатолійович

Випускник КНУБА 
vasyagin.com

“Архітектурне бюро “ВІВАС” було створено в 2004 році і почало свою роботу в Києві, Україна. Основним видом діяльності компанії є проектування громадських і комерційних будівель, готелів, офісних центрів різного класу, багатоквартирних та індивідуальних житлових будинків, розробка інтер’єрних рішень. Компанія часто бере на себе функції генерального проектувальника. Цікавим досвідом компанії є адаптація зарубіжних проектів під українські реалії. На різних етапах проектування компанія співпрацювала з архітекторами з Європи та Азії. Зокрема з французьким архітектором Жаном-Полем Виге (Jean-Paul Viguier Architects)  viguier.com архітектурним бюро DLN з Гонконгу dln.com.hk dln.com.hk У портфелі компанії на різних стадіях проектування знаходяться об’єкти загальною площею понад 300 000 м2. Компанія об’єднує в собі команду професіоналів з великим досвідом роботи і талановитих молодих фахівців. У складі компанії на різних етапах проектування працюють архітектори, дизайнери, конструктори, інженери, генпланісти. При розробці проектів фахівці використовують найсучасніші комп’ютерні програми (CAD), друкарське обладнання.

 
 
Бабушкін Олександр

archunion.art

 За 15-річну практику було спільно запроектовано і побудовано більше 150 об’єктів різних функціональних призначень. З 2011 року «ArchUnion» відокремився в самостійну майстерню. Керують компанією три архітектори з 18-ти річним досвідом роботи в архітектурно-будівельній галузі.
Архітектурне бюро займається комплексним проектуванням об’єктів різного функціонального призначення та категорій складності: висотні будівлі і споруди, житлові, офісні та готельні комплекси, житлові квартали, котеджні містечка, торговельні та торгово-розважальні центри, ландшафтна архітектура.
Проектне бюро «ArchUnion» було сформовано на базі Архітектурного бюро «С. Бабушкін».
 
Єжов Олексій Сергійович

Випускник КНУБА 2001р.

ekproekt.com

Архітектурне бюро
ЄК ПРОЕКТ

 

Проектна організація «ЄК ПРОЕКТ»  понад 15 років успішно створює архітектуру відповідно до трьох принципів – естетика, комфорт, безпека. Проектує різноманітні об’єкти – житлові та громадські комплекси, будинки, приватні садиби, бізнес-центри та промислові споруди. Команда професіоналів здійснює комплексне проектування від ідеї, затвердження дозвільної документації – до авторського нагляду за об’єктом будівництва.

Олексій Колєровий – сертифікований архітектор, викладач Європейської Школи Дизайну (EDS), засновник архітектурної студії KOLEROVIY Architecture & Design.
KoleroviyArchitect

Переможець Всеукраїнських архітектурних конкурсів:
• REM Awards – 2021
• Ukrainian Urban Awards – 2019
• Interior of the Year – 2018, 2019
• Володар премії спілки архітекторів України – 2003
Понад 20 років досвіду.
Особисто спроектував і побудував власний будинок, в якому живу, завдяки чому чудово розумію всі тонкощі вибору ділянки, розміщення будинку на ділянці та функціонування простору всередині.Комфортний будинок може спроектувати лише той архітектор, який має досвід життя у приватному будинку!

ВІДГУКИ ВИПУСКНИКІВ КАФЕДРИ:

Надазиар Лавин Санджан

Випускник КНУБА 2020р.

https://www.instagram.com/nujan_design/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D

Ушакова Єлизавета Олегівна

Випускниця КНУБА 2022р.

 

Джоел Мукалай Кіме Мукена

Випускник КНУБА 2018р.

 

Хамадех Мохаммед

Випускник КНУБА 2023р.

 

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram