НОВИНИ КНУБА

Відкриття Пункту незламності в КНУБА

У КНУБА в підвальному приміщенні гуртожитку №5 по вулиці Освіти, 7 відкрито Пункт незламності.  Пункти незламності – це острівки безпеки, стабільності, тепла та єдності, які, за потреби, функціонують цілодобово й безкоштовно для тимчасового перебування людей.

Університетський Пункт незламності працює щодня. Пункт має автономне опалення, оснащений генератором потужністю 3,5 кВт та Wi- Fi-роутером. Тут можна зігрітися, випити гарячого чаю з печивом, підзарядити гаджети, отримати доступ до Інтернету, перечекати повітряну тривогу та навіть перебути комендантську годину. Для цього в приміщенні є ліжка. Зручна навігація, допомога волонтерів, розетки, стабільний Інтернет і гарячий чай — лише частина з необхідних складових. Додамо, на сьогодні в столиці вже функціонують декілька мобільних Пунктів незламності. Справа ця дуже важлива, тому на відкритті Пункту незламності в Київському національному університеті будівництва і архітектури  були присутні ректор Петро Куліков, проректори, декани, викладачі і студенти КНУБА. Завітали в новий Пункт незламності  перший заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко, голова Солом’янської райдержадміністрації в м. Києві Ірина Чечотка, перший заступник голови Солом’янської РДА Олександр Смик.

Попри всі труднощі ворогові не здолати дух українців. Сподіваємося, що Пункти незламності допоможуть людям пройти цю важку зиму в теплі зі світлом, а в разі необхідності стануть острівцями безпеки, стабільності та незламності українського народу.

Прес-служба КНУБА