![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_0617-1140x760.jpg)
Відкриття Пункту незламності в КНУБА
У КНУБА в підвальному приміщенні гуртожитку №5 по вулиці Освіти, 7 відкрито Пункт незламності. Пункти незламності – це острівки безпеки, стабільності, тепла та єдності, які, за потреби, функціонують цілодобово й безкоштовно для тимчасового перебування людей.
Університетський Пункт незламності працює щодня. Пункт має автономне опалення, оснащений генератором потужністю 3,5 кВт та Wi- Fi-роутером. Тут можна зігрітися, випити гарячого чаю з печивом, підзарядити гаджети, отримати доступ до Інтернету, перечекати повітряну тривогу та навіть перебути комендантську годину. Для цього в приміщенні є ліжка. Зручна навігація, допомога волонтерів, розетки, стабільний Інтернет і гарячий чай — лише частина з необхідних складових. Додамо, на сьогодні в столиці вже функціонують декілька мобільних Пунктів незламності. Справа ця дуже важлива, тому на відкритті Пункту незламності в Київському національному університеті будівництва і архітектури були присутні ректор Петро Куліков, проректори, декани, викладачі і студенти КНУБА. Завітали в новий Пункт незламності перший заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко, голова Солом’янської райдержадміністрації в м. Києві Ірина Чечотка, перший заступник голови Солом’янської РДА Олександр Смик.
Попри всі труднощі ворогові не здолати дух українців. Сподіваємося, що Пункти незламності допоможуть людям пройти цю важку зиму в теплі зі світлом, а в разі необхідності стануть острівцями безпеки, стабільності та незламності українського народу.
Прес-служба КНУБА
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_0573-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_0578-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_0579-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_0583-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_0586-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_0589-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_0597-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_0605-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_0608-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_0622-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_0628-1024x683.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-05_16-11-28-500x380.jpg)
Контакти науковців КНУБА з митцями Лодзі
5 Квітня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_4631-500x380.jpeg)
Чергове засідання науково-методичної ради будівельного факультету
14 Лютого, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/j_olympus_msc_title-500x380.jpg)