![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_4861-1140x1520.jpeg)
Відкрита лекція для студентів будівельного факультету
Для проведення відкритої лекції 18 квітня 2024 року студентам будівельного факультету був запрошений відомий громадський і політичний діяч, депутат Верховної Ради України першого скликання, Надзвичайний і Повноважний посол, перший посол України в перші роки незалежності, випускник факультету промислового і цивільного будівництва 1963 року Володимир Петрович Крижанівський.
На зустрічі також був присутній ще один наш випускник, громадський діяч, колишній 1-й заступник голови Київської обласної державної адміністрації, Народний депутат України першого скликання Іван Леонтійович Куцай.
Цікаво, що з 400 депутатів Верховної Ради першого скликання, наряду з Дмитром Павличком, Романом Лубківським, Степаном Хмарою, Іваном Драчом, Вячеславом Чорноволом та іншими, виборювали незалежність нашої держави чотири випускники КІБІ-КНУБА!
Володимир Петрович Крижанівський згадав про своє дитинство, юність, роки навчання в нашому університеті (тоді КІБІ), викладачів того часу, своє становлення як викладача та особистості в стінах навчального закладу. Розповів про доленосне голосування у Верховній Раді за проголошення Незалежності України, згадував про роботу в якості посла України в сусідній державі. По-батьківські надав студентам життєві поради та настанови.
Щиро вдячні лектору за теплу зустріч та подаровану музею авторську книгу «Ми знову здобули державність».
Також дякуємо організаторам зустрічі: будівельному факультету, асоціації випускників і друзів КНУБА-КІБІ, музею КНУБА.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_4865-1024x768.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_4862-1024x768.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-2.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_4860-1024x768.jpeg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-25_16-41-49-500x358.jpg)
В США вийшла рецензія на книгу Ю.Івашко, Д.Михайловського і С.Белінського, яку видали польською мовою в Кракові
25 Грудня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/Жукова-О.Г.-1.webp)
Викладачі кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці прийняли участь в IV Міжнародній науковій конференції «Здобутки та досягнення прикладних та фундаментальних наук ХХІ століття»
21 Січня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/pushkarova-k.k-500x380.jpg)