НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Відкрита лекція для студентів будівельного факультету

Для проведення відкритої лекції 18 квітня 2024 року студентам будівельного факультету був запрошений відомий громадський і політичний діяч, депутат Верховної Ради України першого скликання, Надзвичайний і Повноважний посол, перший посол України в перші роки незалежності, випускник факультету промислового і цивільного будівництва 1963 року Володимир Петрович Крижанівський.

На зустрічі також був присутній ще один наш випускник, громадський діяч, колишній 1-й заступник голови Київської обласної державної адміністрації, Народний депутат України першого скликання Іван Леонтійович Куцай.

Цікаво, що з 400 депутатів Верховної Ради першого скликання, наряду з Дмитром Павличком, Романом Лубківським, Степаном Хмарою, Іваном Драчом, Вячеславом Чорноволом та іншими, виборювали незалежність нашої держави чотири випускники КІБІ-КНУБА!

Володимир Петрович Крижанівський згадав про своє дитинство, юність, роки навчання в нашому університеті (тоді КІБІ), викладачів того часу, своє становлення як викладача та особистості в стінах навчального закладу. Розповів про доленосне голосування у Верховній Раді за проголошення Незалежності України, згадував про роботу в якості посла України в сусідній державі. По-батьківські надав студентам життєві поради та настанови.

Щиро вдячні лектору за теплу зустріч та подаровану музею авторську книгу «Ми знову здобули державність».

Також дякуємо організаторам зустрічі: будівельному факультету, асоціації випускників і друзів КНУБА-КІБІ, музею КНУБА.