Новини,  НОВИНИ КНУБА

Відвідування виставки E‑COMPS+DIGITEC – 2023 студентами КНУБА

17 жовтня 2023 року студенти ІІ курсу спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» разом з завідувачем кафедри КБКІ Юрієм Хлапоніним відвідали виставку E‑COMPS+DIGITEC – 2023 з метою ознайомлення студентів з новітніми розробками і технологіями, для зустрічі з провідними компаніями та фахівцями індустрії телекомунікацій. Найбільший інтерес у студентів викликали демонстраційні матеріали з наступних напрямків:

• Системи відеоспостереження.
  • Кабельна продукція.
  • Контрольно-вимірювальні прилади.
  • Телекомунікаційне обладнання та інші.

На стенді компанії E.NEXT International Electrotechnical Group був організований конкурс для двох команд, де студенти відповідали на питання анкети, щодо продукції компанії та отримали призи.

Результатом відвідування даного заходу є не тільки ознайомлення студентів з сучасними технологіями та рішеннями щодо побудови комп’ютерних систем та мереж, а й побудова зв’язків з провідними компаніями для подальшої співпраці з кафедрою кібербезпеки та комп’ютерної інженерії.

Юрій Хлапонін, завідувач кафедри кібербезпеки

та комп’ютерної інженерії КНУБА