НОВИНИ КНУБА

Військова підготовка студентів на кафедрі військової підготовки  Національного університету оборони України імені Івана Черняховського

Студенти мають можливість пройти військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу за одинадцятьма військово-обліковими спеціальностями. На Ваш вибір.

Набір громадян на навчання у 2022 році за програмою підготовки офіцерів запасу в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського (далі – НУОУ) здійснюється за наступними напрямками (спеціальностями):

Підготовка здійснюється методом “військового дня” без відриву від основного місця навчання протягом 2 років.

Також існує підготовка, яка здійснюється методом “військового дня” протягом 1 року за двома бойовими військово-обліковими спеціальностями, а саме:

Умови та порядок прийому на навчання:

1. Конкурсний відбір кандидатів на навчання проводиться Відбірковою комісією Національного університету оборони України. Терміни проведення – з 04 квітня по 31 жовтня 2022 року.

2. Подача документів до Відбіркової комісії проводиться в період – з 1 лютого по 31 жовтня 2022 року.

3. Порядок подачі документів громадянами України на навчання.

3.1 Студенти ЗВО, які виявили бажання взяти участь у конкурсному відборі на навчання з військової підготовки у 2022 році мають підготувати:

– копія паспорта – 2 шт.;

– витяг до паспорта (якщо id-карта);

– копія картки платника податків – 2 шт.;

– посвідчення про приписку (крім дівчат) – 2 шт. або військовий квиток – 1 шт.;

автобіографія підготовлена власноруч;

– фото 3х4 – 4 шт. (кольорові);

– погодити заяву у декана про дозвіл навчання на кафедрі військової підготовки раз на тиждень, тобто методом “військового дня”

-отримати довідку з деканату про форму навчання та середній бал успішності за попередні семестри навчання (екз., заліки) – для студентів;

– копія диплому (завіреного нотаріально або навчальним закладом) не нижче бакалавра та додатка щодо успішності – для інших категорій громадян України;

– оригінал медичної довідки з військкомату про придатність до навчання на кафедрі військової підготовки (надається після проходження кандидатом на навчання військово-лікарської комісії (ВЛК) у військкоматі за місцем обліку або реєстрації. Саме Відбіркова комісія кафедри військової підготовки НУОУ видає направлення на ВЛК).

Призначається день вступних іспитів, які складаються з трьох етапів за один день:

1. Перевірка рівня фізичної підготовки;
  2. Рівень допризовної підготовки;
  3. Психологічний відбір.

Комплексні і практичні заняття відбуваються після першого та другого року навчання це є перевіркою опанування первинної підготовки.

Навчальний збір є заключним етапом та перевіркою отриманих умінь, знань та навичок.

Дисциплінованість, психологічна стійкість швидке прийняття рішень в екстремальних ситуаціях, уміння діяти в команді, брати на себе відповідальність, саме цими якостями володіють наші випускники.

Запрошуємо Вас до вступу та навчання!

Саме після закінчення навчання на кафедрі військової підготовки перед студентами відкривається можливість разом з дипломом про вищу освіту отримати звання молодшого лейтенанту запасу згідно обраної Вами військово-облікової спеціальності.

Додаткова інформація:

044-271-06-88,
063-519-56-17,
044-271-09-72

Інформація щодо наступних днів відкритих дверей: https://www.facebook.com/kafedraviiskovoyi,

Електронна адреса: kafedraviiskovoyi@ukr.net

Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова 2/32, корпус № 76, КПП № 3

Кафедра військової підготовки

Національного університету оборони України

імені Івана Черняховського

Запрошує Вас на День відкритих дверей

Час: 26 жовтня 2022 року о 15:00

Підключитися до конференції Zoom

Ідентифікатор конференції: 737 3294 7198

Код доступу: 16kYhE

Запрошуємо Вас на зустріч!