![Викладачі ФІСЕ пройшли курс підвищення кваліфікації](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/jVV23112022_3.jpg)
Викладачі ФІСЕ пройшли курс підвищення кваліфікації
Викладачі кафедри Теплогазопостачання та вентиляції Вакуленко Дар’я Ігорівна та Москвітіна Анна Сергіївна пройшли курс з «Проєктування PV станцій із використанням професійного програмного забезпечення». Онлайн-курс було створено ГО “Агенція сталого розвитку “СИНЕРГІЯ” в рамках українсько-німецького проєкту Repower Green Ukraine “Energy Transition 2022”, що реалізується кооперативом WECHANGE (Німеччина) у співпраці з ГО “Екоклуб” за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.
Метою курсу було підвищення практичних навичок використання сталих енергетичних рішень у проєктуванні енергетичної інфраструктури для забезпечення тепловою та електричною енергією об’єктів малих архітектурних форм під власне споживання з використанням відновлювальних джерел енергії.
Асистент кафедри ТГПіВ Дар’я ВАКУЛЕНКО
![Вечір настільних ігор РСС КНУБА](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/jVV23112022_1.jpg)
Викладачі ФІСЕ пройшли курс підвищення кваліфікації
![Вечір настільних ігор РСС КНУБА](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/jVV23112022_2.jpg)
Викладачі ФІСЕ пройшли курс підвищення кваліфікації
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/img-c8d03888fa3765d3d12ba34a1de2d746-v-500x380.jpg)
Круглий стіл на тему: “Стан мереж і якість питної води у Києві”.
27 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-24_09-10-06-500x380.jpg)
До річниці повномасштабного вторгнення
24 Лютого, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/video_stud_konkurs_1-1-500x380.jpg)