Новини,  НОВИНИ ГІСУТ,  Новини кафедри ГІФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Викладачі кафедри геоінформатики і фотограмметрії взяли участь у засіданні робочої групи для вирішення питань у сфері НІГД при Держгеокадастрі

15 лютого 2023 року відбулось третє засідання Робочої групи для вирішення питань у сфері НІГД при Держгеокадастрі. На цьому засіданні доповідали Карпінський Юрій Олександрович та Лященко Анатолій Антонович з доповіддю «Презентація Технічного завдання на створення національного геопорталу, розробленого за сприяння програми USAID AGRO» і Кінь Данило Олексійович «Демонстрація функціоналу геопорталу щодо реєстрації метаданих (практичні приклади реєстрації метаданих)».
Випускники кафедри ГІФ, Роман Зіненко, начальний відділу ГСТ
ДП «НДІГК» та Андрій Черін, к.т.н., провідний науковий співробітник, виступили з доповіддю «Презентація прикладів практичного застосування НІГД».
Роботи з розвитку національної інфраструктури геопросторових даних тривають, учасники заходу узгодили наступні етапи та подальшу діяльність у цьому напрямку.

Довідково:
Відповідно до наказу Держгеокадастру № 226 від 11 серпня 2022 було утворено Робочу групу для вирішення питань у сфері національної інфраструктури геопросторових даних (далі НІГД), до якої входять представники центральних органів виконавчої влади, державних установ та інститутів, а також викладачі кафедри геоінформатики і фотограмметрії КНУБА:
Карпінський Юрій Олександрович – завідувач кафедри геоінформатики і фотограмметрії КНУБА, д-р техн. наук, проф., член робочої групи (за згодою);
Лященко Анатолій Антонович – професор кафедри геоінформатики і фотограмметрії КНУБА, д-р техн. наук, проф., член робочої групи (за згодою);
Лазоренко Надія Юріївна – доцент кафедри геоінформатики і фотограмметрії КНУБА, канд. техн. наук, доц., член робочої групи (за згодою);
Кінь Данило Олексійович – аспірант кафедри геоінформатики і фотограмметрії КНУБА, член робочої групи (за згодою).