Викладачі та студенти кафедри взяли участь у конференції PTV Traffic Suite

18 листопада у форматі онлайн відбулася конференція користувачів программного забезпечення для транспортного планування та моделювання. Співорганізаторами та учасниками заходу виступили і викладачі кафедри Міського будівництва КНУБА.
Захід зібрав понад 100 учасників з усієї України, а також із закордону, зокрема з Грузії та Німеччини.
Відомий фахівець з транспортного моделювання міжнародного рівня Др. Аднан Рахман, керівник проєкту створення Національної транспортної моделі України на базі PTV Visum, розповів учасникам про важливість даних і моделей для планування європейської якості транспортної інфраструктури. Артем Безуглий, директор ДП ДержДорНДІ поділився планами по чіткому нормуванню транспортного моделювання, розповів про кейси його використання у проєктах Укравтодору та механізми фінансування цієї складової проєктів. Про важливість розвитку кадрів і інтелекту, а також пріоритет для Укравтодору у інвестування саме у розвиток цього потенціалу, розповіла директорка Команди підтримки реформ при Укравтодорі, Олександра Азархіна. Дмитро Беспалов вже назвав 2021 рік найуспішнішим для транспортного моделювання в Україні. А 2022 за його прогнозами може навіть суттєво його перевершити. Причин тому багато: світове лідерство по заторах у наших містах не залишає вже права на помилки; темпи будівництва доріг вимагають навіть більших темпів  проєктування; відповідальні та успішні девелопери хочуть запропонувати своїм клієнтам найбільш виважені та прораховані варіанти нерухомості; програмне забезпечення для транспортного моделювання вже мають більшість провідних ВУЗів України: розрахунок курсових, дипломних і кандидатських робіт з використанням сучасних технологій вже йде на тисячі і темпи прискорюються.
Родзинкою заходу був конкурс проєктів з транспортного моделювання. До участі було допущено 6 учасників, що виконали всі необхідні умови. Переможець після голосування отримав головний приз – 2000 євро. Проєкти на 2 та 3 місці також отримали цінні подарунки.
І учасники, і організатори – всі залишились дуже задоволені заходом. Також було вирішено наступну зустріч у 2022 році провести не онлайн, а офлайн чи комбіновано.