ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД КАФЕДРИ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ТА КАМ’ЯНИХ КОНСТРУКЦІЙ

ЖУРАВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ДМИТРОВИЧ
Журавський Олександр Дмитрович – завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій, доктор технічних наук, професор, дійсний член Академії будівництва України, лауреат премії ім. М.С.Буднікова Академії будівництва України. Відзначений Подякою Міністерства освіти і науки України.
Розробка методів розрахунку залізобетонних конструкцій, які перебувають під дією складних навантажень та впливів. Технічна експлуатація будівель і споруд, оцінювання технічного стану конструкцій, основ і фундаментів. Дослідження напружено-дефомованого стану двовісно-напружених залізобетонних плит. Дослідження роботи конструкцій із сталефібробетону та базальтофібробетону
КЛІМОВ ЮЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
Доктор технічних наук, професор
Дослідження роботи конструкцій із сталефібробетону та базальтофібробетону. Розробка методів розрахунку конструктивних схем будівель і споруд за новими нормами і видами арматури. Технічна експлуатація будівель і споруд, оцінювання технічного стану конструкцій, основ і фундаментів.
БАМБУРА АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Доктор технічних наук, професор кафедри , завідувач відділом надійності конструкцій будівель і споруд ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій».

Експериментально-теоретичні дослідження реальних діаграм різних типів бетону. Експериментально – теоретичні дослідження несучої здатності і стійкості звичайних і попередньо напружених залізобетонних та стале залізобетонних конструкцій. Розробка національних будівельних норм і стандартів. Розрахунки унікальних будівель за несучою здатністю і їх стійкості прогресуючому обваленню.

КРІПАК ВОЛОДИМИР ДЕНИСОВИЧ
Кандидат технічних наук, професор
Технічна експлуатація будівель і споруд, оцінювання технічного стану конструкцій, основ і фундаментів. Дослідження роботи конструкцій із сталефібробетону та базальтофібробетону. Реконструкція та підсилення будівель і споруд. Розробка методів розрахунку конструктивних схем будівель і споруд за новими нормами і видами арматури.
ДОБРОХЛОП МИКОЛА ІВАНОВИЧ
Кандидат технічних наук, доцент .
Заслужений будівельник України
Дослідження напружено-дефомованого стану двовісно-напружених залізобетонних плит. Дослідження роботи конструкцій із сталефібробетону та базальтофібробетону. Реконструкція та підсилення будівель і споруд.
АФАНАСЬєВА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА
Кандидат технічних наук, доцент
Розробка методів розрахунку та проектування споруд спеціального призначення. Дослідження роботи конструкцій із сталефібробетону та базальтофібробетону. Технічна експлуатація будівель і споруд, оцінювання технічного стану конструкцій, основ і фундаментів.
КОЛЯКОВА ВІРА МАРКУСІВНА
Кандидат технічних наук, доцент . ᅠ
Вчений секретар кафедри
Розробка методів розрахунку залізобетонних конструкцій, які перебувають під дією складних навантажень та впливів. Вплив підвищених температур на будівельні конструкції.
СКОРУК ЛЕОНІД МИКОЛАЙОВИЧ
Кандидат технічних наук, доцент . ᅠ

СМОРКАЛОВ ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
ПОСТЕРНАК МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ
Доцент
Дослідження надійності будівель і споруд. Дослідження роботи конструкцій із сталефібробетону та базальтофібробетону. Технічна експлуатація будівель і споруд, оцінювання технічного стану конструкцій, основ і фундаментів. Реконструкція та підсилення будівель і споруд.
СКОРУК ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ
Асистент
ПОСТЕРНАК ОЛЕКСІЙ МИХАЙЛОВИЧ
Асистент
Дослідження надійності будівель і споруд. Дослідження роботи конструкцій із сталефібробетону та базальтофібробетон.
КОЗАК ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
Кандидат технічних наук, доцент
Розробка методів розрахунку залізобетонних конструкцій із попередньо-напруженою арматурою.

ФЕСЕНКО ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ
Кандидат технічних наук, доцент
Вивчення вогнестійкісты будівельних конструкцій. Дослідження стійкості будівель і споруд до прогресуючого обвалення внаслідок пожежі. Обстеження і оцінка технічного стану будівельних конструкцій, що були пошкоджені внаслідок вогневого впливу пожежі.
Панченко Олександр Валентинович
Кандидат технічних наук.
Розрахунок залізобетонних конструкцій підсилених фіброармованими вуглепластиками.