НОВИНИ ФІСЕ

Вітаємо випускників кафедри теплотехніки факультету інженерних систем та екології

На кафедрі теплотехніки факультету інженерних систем та екології  КНУБА з 27 грудня  по 29 грудня 2023 року відбулися прилюдні захисти атестаційних випускних робіт у змішаному форматі на здобуття освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» ОП «Теплогазопостачання і вентиляція» та 144 «Теплоенергетика» ОП «Енергетичний менеджмент, енергоефективні муніципальні та промислові теплові технології».

Захист традиційно розпочався з привітального слова голови Атестаційної екзаменаційної комісії генерального директора ТОВ «Енергомонтажвентиляція», к.т.н. Іщенко Михайла Юрійовича та декана факультету д.т.н., проф. Приймака Олександра Вікторовича.

Колектив кафедри від щирого серця вітає своїх випускників з успішним захистом атестаційних випускних робіт та здобуттям освітнього ступеня «Магістр» та бажає кожному досягнути вагомих успіхів, втілити всі мрії в житті, мирного неба та ПЕРЕМОГИ!!!

Дякуємо ЗСУ! Слава Україні!

Доцент кафедри теплотехніки Наталія Чепурна