Наша гордість Вітаємо з перемогою! 2 Квітня, 2024 Пишаємося нашими студентками Лопатіною Єлизаветою та Мамотенко Марією, які вибороли золоту і срібну нагороди в змаганнях Студентської Ліги з чирлідингу в програмі XIX Універсіади Києва в категорії Jazz Dance Solo. Попередня Першість КНУБА з футзалу 2024 виграла команда будівельного факультету Найсвіжіше Запрошуємо на онлайн-зустріч «Як стати студентом КНУБА» Вам також може сподобатись В США вийшла рецензія на книгу Ю.Івашко, Д.Михайловського і С.Белінського, яку видали польською мовою в Кракові 25 Грудня, 2023 Дякуємо! 28 Грудня, 2022 Участь професора кафедри будівельної механіки у захисті дисертації в «КПІ» 24 Березня, 2023