НОВИНИ КНУБА

Візит італійської делегації до КНУБА

13 березня 2023 року на запрошення завідувача кафедрою ЗБК, д.т.н. професора Журавського О.Д. до КНУБА завітала  італійська делегація на чолі з архітектором Маріо Кучінелла й представники Європейського Руху Ненасильницьких  Дій (MEAN) та італійських компаній: Марьянелла Склаві, Ріккардо Боначчіна, Марко Бентівольі та Анджело Моретті.

Делегацію привітав ректор КНУБА, професор Куліков П.М. Подякував всім причетним до відкриття «Містечка миру» та запросив до співпраці.

Тетяна Шишняк, представник організаторів та перекладач, розповіла присутнім, що зранку 13 березня на Майдані Свободи міста Бровари відбулось урочисте відкриття «Містечка миру» (Peace Village) – пункту Незламності та громадського простору, автор проекту – архітектор Маріо Кучінелла.

Проект впроваджено та подаровано Броварам Європейським Рухом Ненасильницьких Дій (MEAN) разом з пулом італійських компаній. З українського боку проект впроваджено Міжнародним благодійним фондом Сергія Малика (який теж був присутній на нашому заході) «Вільний дух України» та Київським міським автомотоклубом за підтримки Броварської районної державної адміністрації Київської області та Броварської міської ради.

З привітальним словом виступив Анджело Моретті, координатор проекту MEAN. Він подякував всім фахівцям, волонтерам, які приклали максимум зусиль, щоб швидко звести це Містечко миру, як знак майбутньої Перемоги. Він звернув увагу на те, що молодь України бере активну участь, як на передовій, так і у відбудові своєї країни, рішуче налаштована на перемогу.

Після був сюрприз для наших студентів – доповідь самого головного архітектора цього проекту Маріо Кучінелла.

Він представив основні свої проекти, які інтегровані з екологічними та енергетичними аспектами.

Захід був організований за ініціативи завідувача кафедрою ЗБК, професора Журавського О.Д. та С. Малика, голови МБФ «Вільний дух України» та КМАМК.

У заході взяли участь Ректор КНУБА, проф. Куліков П.М.; перший проректор, професор Чернишев Д.О.; помічник ректора Денисюк О.В.; проректор з міжнародних зв’язків, професор Бондар О.А.; декан будівельного факультету, професор Іванченко Г.М.; заступник декана будівельного факультету, доцент Козак А.В., декан архітектурного факультету, професор Кащенко О.В. Представники кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій: доценти Колякова ВМ., Доброхлоп М.І., Скорук Л.М., Афанасьєва Л.В., асистент Постернак О.М.; завідувач кафедри МДК, проф. Білик С.І., доцент кафедри ТЗНСОП Журавська Н.Є., професор кафедри БТ Шпакова Г.В, та доцент Черненко К.В., та інші представники нашого університету.  Активну участь взяли магістри кафедри ЗБК та студенти архітектурного факультету.

Наприкінці зустрічі на іноземних гостей чекали кава та тістечка. Від імені іноземних гостей кафедра залізобетонних та кам’яних конструкцій висловлює щиру подяку директору студентської їдальні Мирончук Ж.А. за приємні смаколики для наших поважних гостей.

Вчений секретар кафедри ЗБК,

доцент Віра Колякова