![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/vodokhreshcha-1-1140x715.jpg)
Водохреще 2024
Водохреще або Хрещення Господнє — велике християнське свято, яке раніше завжди припадало на 19 січня. Однак, після 1 вересня 2023 року його дата змінилася. Згідно з новоюліанським календарем, на який перейшли ПЦУ та УГКЦ, цього року ми святкуємо Водохреще 6 січня.
Особливе значення цього дня має вода. Її освячують, а потім набирають у ємності та зберігають протягом року. Вважається, що ця вода має цілющі властивості й допомагає від багатьох хвороб. Є традиція в цей день занурюватися в крижану воду. Існує повір’я, що після такого купання люди менше хворіють.
Вітаємо всіх із цим святом! Бажаємо святою водою змити всі невдачі, гріхи та сумніви, і продовжити свій життєвий шлях. Нехай він буде довгим і щасливим. Бажаємо міцного здоров’я, любові, добробуту та миру в Україні.
Інформаційний центр
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/1642540854_max22-1024x576.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/jvv_22112023_1-500x380.jpg)
Профорієнтаційна лекція для студентів ФІСЕ
25 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_20231009_134412_968-500x380.jpg)
КНУБА перемагає на полі НТУУ “КПІ”
9 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/1111-500x380.jpg)