Міжнародні новини,  НОВИНИ АРХ

Воркшоп BauAnalyseModul, Technical University of Applied Sciences Lübeck, Німеччина

8-9 червня для Архітектурного факультету КНУБА був проведений воркшоп BauAnalyseModul організований Technical University of Applied Sciences Lübeck (Німеччина) за сприяння ДААД та Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку. Воркшоп був підготований та проведений Клаусом Брендле (Klaus Brendle) – дипл. інженер, архітектор та містобудівник, старший викладач, Муси Гейдарова та Ілони Данько. Воркшоп був привячений ознайомленню з матеріалами двомовного, українсько-німецького онлайн курсу «Building Analyzing Module (BAM)» зокрема, Модулем з аналізу будівництва “Розвідка – Пізнання – Опис” (“Observing – Grasping – Describing”). У воркшопі взяли участь студенти Кафедри архітектурного проєктування цивільних будівель і споруд, викладачі кафедри – Брідня Лариса, Кащенко Тетяна, Селиванов Олексій, Ковальська Оксана, та викладачі інших кафедр – Ладан Тетяна (Кафедра основ архітектури та архітектурного проєктування). Підхід до вивчення архітектурного середовища, містобудівної ситуації, архітектурної та історичної спадщини, викладений в цьому модулі, планується інтегрувати в програму літньої практики та лекційні курси. Матеріал підготувала Кащенко Т.О.