Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФІСЕ

Всесвітній день довкілля вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря.

15 грудня 1972 р. Генеральна Асамблея ООН проголосила 5 червня Всесвітнім днем навколишнього середовища (день еколога), який буде проводитись з метою поглиблення суспільного усвідомлення необхідності зберігати й покращувати довкілля. Вибір цієї дати обґрунтовано тим, що саме в цей день відкрилася Конференція ООН із проблем навколишнього середовища, за результатами якої створено Програму ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП).

Святкування цього Дня розраховане на те, щоб привнести людський фактор у питання охорони навколишнього середовища, дати народам світу можливість активно сприяти стійкому й справедливому розвитку, сприяти розумінню того, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громади. А також роз’яснити корисність партнерських відносин, щоб у всіх країн і народів було більше безпечне і безбітне майбутнє.

Цього року Будинок природи провів захід до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, а разом з тим Дня еколога. Під час заходу студенти 1 курсу спеціальності 101 «Екологія» та 183 «технології захисту навколишнього середовища» мали можливість послухати лекцію про розвиток сучасної екологічної просвіти, онайомитись з виставкою сучасного мистецтва про клімат від столичних мисткинь.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram