ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

1. Студентка групи МО-51 Ющенко Анастасія Олександрівна нагороджена Дипломом ІІ ступеня як переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році зі спеціальності «Економіка бізнесу», що проводився у Поліському національному університеті, 21 квітня 2021 р. Науковий керівник: д.е.н., доцент, професор кафедри менеджменту в будівництві Івахненко І.С.
  2. Студент групи МО-51 Лейченко Максим Андрійович нагороджений Дипломом ІІ ступеня як переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році зі спеціальності «Економіка будівництва», що проводився у ДВНЗ Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, 2021 р. Науковий керівник: д.е.н., доцент, професор кафедри менеджменту в будівництві Івахненко І.С.
  3. Студентка групи МО-41 Вінніченко Крістіна Максимівна нагороджена Дипломом ІІ ступеня як переможець Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу проєктів з екологічного менеджменту у 2020/2021 навчальному році, що проводився у Запорізькому національному університеті, 2021 р. Науковий керівник: д.е.н., доцент, професор кафедри менеджменту в будівництві Івахненко І.С.

Вітаємо наших студентів та бажаємо їм подальших наукових здобутків