НОВИНИ ФАІТ

Всеукраїнський форум-виставка роботодавців пройшов в Київському національному університеті будівництва і архітектури

26 жовтня в Київському національному університеті будівництва і архітектури пройшов Всеукраїнський форум-виставка роботодавців будівельної, архітектурної та суміжних галузей «Співпраця освіти та бізнесу в умовах сучасних викликів». Форум проходив за ініціативи Київського національного університету будівництва і архітектури. Захід був організований Центром ділового партнерства та медіапроектів під керівництвом в.о. директора, кандидата економічних наук Ольги Денисюк.

Наступним етапом Форуму стала зустріч викладачів та здобувачів КНУБА ФАІТ зі стейкхолдерами, а саме:

Олена ГРИБ — менеджер компанії «І.Б.К. Девелопмент»,

Ілля САЧЕНКО — заступник директора «Altis Construction»,

Василь ПОЛІЩУК — представник компанії ТОВ «АВТОР»,

Владислав ГОЦ — генеральний директор «Центербудпроект» корпорації «ДБК-Житлобуд»,

Олег БУЛАВКА — заступник директора ТОВ «КСМ-ТРАНС».

Від ФАІТ приймали участь здобувачі, співробітники та деканат ФАІТ:

декан факультету, професор Ігор РУСАН, заступники декану професор Олександр ТЕРЕНТЬЄВ, доцент Євгенія ШАБАЛА, доцент Євгеній ГОРБАТЮК, завідувачі кафедр професор Іван НАЗАРЕНКО, професор Леонід МАЗУРЕНКО, професор Юрій ХЛАПОНІН, доцент Тетяна ГОНЧАРЕНКО, доцент Володимир РАШКІВСЬКИЙ.