НОВИНИ КНУБА

Вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні

У понеділок, 20 лютого, в Україні вдев`яте відзначали День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні під час Революції гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піка. З 18 по 20 лютого на Майдані загинуло 78 осіб, після 20 лютого від поранень померло ще понад 20 протестувальників. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську незалежність – до Небесної Сотні. 105 Героям Небесної Сотні посмертно надано звання Герой України. Серед Героїв – студент архітектурного факультету Київського національного університету будівництва та архітектури Олександр Плеханов. В ці дні традиційно керівництво університету, викладачі та студенти вийшли до пам’ятника герою, щоб вшанувати його пам’ять. Серед гостей мітингу –  мати героя Ніна Олександрівна Плеханова. Кілька слів пам’яті про Героя Небесної Сотні сказав декан архітектурного факультету професор Олександр Кащенко, мати героя Ніна Олександрівна, перший проректор КНУБА Денис Чернишев, голова Ради студентського самоврядування архітектурного факультету Давид Бородій. Революція гідності фактично була першою битвою за українські цінності, за європейське майбутнє та свободу України. Саме тоді, під час Майдану, подвиг Небесної Сотні допоміг та мобілізував українське суспільство на боротьбу, яка продовжується і досі. Герої небесної сотні своїм подвигом проклали нам шлях до свободи.

Пам‘ятаємо, боремось та переможемо. Герої не вмирають!