ВСТУП НА КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РІВЕНЬ БАКАЛАВРА – ФАІТ

Презентація факультету СКАЧАТИ
Вступ на кваліфікаційний рівень бакалавра факультету автоматизації і інформаційних технологій можливий:
– за атестатом про ПЗСО та сертифікатами ЗНО (термін навчання – 4 роки).

ЗНО на всі спеціальності факультету автоматизації і інформаційних технологій:

• Українська мова
  • Іноземна мова / Фізика / Історія України / Біологія / Географія / Хімія

На всі спеціальності факультету кожного року виділяються місця за держзамовленням, а також можливий вступ на навчання за кошти фізичних і юридичних осіб.
Докладний опис і дати вступної компанії дивіться на сторінці для випускників ПЗСО Приймальної комісії КНУБА.

Перелік документів для вступу:

• паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та 2 копії)
    ID – картка та витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (оригінал та 2 копії пластику з обох сторін)
  • ідентифікаційний код (оригінал та 2 копії)
  • сертифікат ЗНО (оригінал та 2 копії)
  • інформаційна картка ЗНО (2 копії) роздруковується з особистої сторінки вступника за адресою testportal.gov.ua)
  • атестат (оригінал та 2 копії)
  • додаток до атестату (оригінал та 2 копії)
  • сільський коефіцієнт (довідка з додатку 13 про реєстрацію в сільській місцевості: оригінал та 2 копії);
  • документ, що посвідчує можливість нарахування додаткових балів при вступі (оригінал та 2 копії);
  • документ, що посвідчує спеціальні умови вступу на навчання (оригінал та 2 копії).

– за дипломом коледжа на скорочений термін навчання (3 роки).
Вступ відбувається на основі: Сертифікат ЗНО з української мови, Сертифікат ЗНО з математики або історії України, вступного фахового випробування.
Докладний опис і дати вступної компанії дивіться на сторінці для випускників коледжів Приймальної комісії КНУБА.
Програми фахових випробувань можна знайти тут.
Для отримання докладної інформації з обраної спеціальності – найкраще звернутись особисто до заступника декана спеціальності.
Контакти всіх заступників декана факультету автоматизації і інформаційних технологій.