Вибори нового Лідера нашої Ради.
НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФІСЕ

Вибори Голови Ради студентського самоврядування ФІСЕ

26 вересня 2023 року відбулись вибори Голови Ради студентського самоврядування факультету інженерних систем та екології.

Цього року добігла кінця каденція Голови РСС ФІСЕ – Олександри Пестієнко, тож настав час обрати нового Лідера нашої Ради.

Вибори урочисто відкрив декан факультету Олександр Приймак, зазначивши, що Рада студентського самоврядування є важливою ланкою нашого Університету.

На заході також були присутні запрошені гості з інших факультетів та заступниця декана ФІСЕ Олена Дупляк.

Кожен бажаючий мав змогу подати свою кандидатуру на посаду Голови РСС ФІСЕ з 13 вересня по 20 вересня. Усього зареєстровано було 4 особи.

З 21 вересня відбулась публікація передвиборчих програм кандидатів. 22 вересня один з них за власним бажанням зняв свою програму з виборів.

Таким чином, до голосування були представлені три кандидати: Олександр Возний, Тетяна Омельченко та Роман Проскура.

Після першого туру голоси виборців порівну розділились між двома кандидатами – Олександр Возний та Роман Проскура. Виборчою комісією був призначений другий тур виборів.

Після другого туру абсолютною більшістю голосів новим Головою Ради студентського самоврядування ФІСЕ було обрану Романа Проскуру.

Вітаємо нового Голову, бажаємо наснаги, нових звершень та мирного неба над головою!

Деканат ФІСЕ