Новини,  НОВИНИ КНУБА

Викладачі та студенти БТФ – учасники XIV конференції покриттів

27-28 лютого 2024 р. в Києві проходила з XIV конференція покриттів + виставка тари, сировини, обладнання «COATINGS UA», модератором якої був професор кафедри Технології будівельних конструкцій і виробів, Будівельно-технологічного факультету КНУБА професор Володимир Піпа.

Викладачі кафедри ТБКВ Оксана Бердник і Наталія Амеліна разом зі студентами 4 курсу були запрошені, як учасники конференції й представлені керівникам провідних компаній України з  виробництва будівельних матеріалів, як майбутні фахівці-співробітники.

Студенти прослухали дуже цікаві доповіді про сучасний стан ринку будівельних матеріалів в умовах війни, рекомендації, як  відновити роботу підприємств, які виклики стоять перед підприємствами, гостро стояло питання кадрів, яких нині дуже не вистачає. Організатори конференції надали можливість студентам поспілкуватися з роботодавцями, отримати цікаві пропозиції, відчути й зрозуміти, що будівельна галузь в Україні потужна і сильна!

Оксана Бердник, заст.декана БТФ з організаційно-виховної роботи