НОВИНИ КНУБА

XVIII профорієнтаційна екскурсія Київського національного університету будівництва і архітектури

20 квітня відбулася профорієнтаційна екскурсія до Київського національного університету будівництва і архітектури, яку відвідали понад 100 гостей із різних навчальних закладів м. Києва та України.

Профорієнтаційна екскурсія  — це захід, який допомагає вступнику обрати свою майбутню професію з урахуванням всіх його здібностей, потреб і бажань. Під час профорієнтаційної екскурсії відбулося спілкування представників університету з учнівською молоддю, які ґрунтовно надали роз`яснення щодо професій, їх змісту, статусу на ринку праці, рівня освіти, перспектив працевлаштування, можливостей продовження навчання. Вступники та їх батьки жваво цікавилися переліком спеціальності за якими здійснюється підготовка фахівців в КНУБА, професіями, які вони матимуть після навчання. Екскурсійній групі показали аудиторії та лабораторії університету, творчі майстерні, сучасний спорткомплекс, StudentHab.

КНУБА запрошує вступників та їхніх батьків на наступні профорієнтаційні екскурсії. Оголошення про дати проведення екскурсій буде розміщено на офіційному сайті університету knuba.edu.ua, офіційній сторінці КНУБА у Facebook knubaofficial, телеграм-каналі KNUBA_open та в Instagram knuba_open.

Завідувач відділення

довузівської підготовки