КОНФЕРЕНЦІЇ,  Минулі конференції,  НОВИНИ КНУБА

Ювілейна XХ Міжнародна науково-практична конференція “Управління проєктами у розвитку суспільства”

12 травня 2023 року в режимі онлайн за допомогою комунікаційної технології ZOOM кафедра управління проєктами провела ювілейну 20-ту міжнародну конференцію з управління проєктами. Темою цьогорічної конференції стало «Управління проєктами післявоєнної розбудови України».

У конференції взяли участь науковці з України та з-за кордону. Було презентовано доповіді,  які стосувались різних аспектів впровадження методів та підходів управління проєктами у сучасному світі з урахуванням тенденцій розвитку спеціальності як у світі, так і в Україні.

З привітальним словом до учасників конференції звернулись Хіроші Танака, почесний професор Київського національного університету будівництва і архітектури,  Ігбал Бабаєв, Президент Азербайджанської асоціації з управління проєктами, почесний професор Київського національного університету будівництва і архітектури, Сергій Бушуєв, завідувач кафедри управління проєктами КНУБА, генеральний директор Української асоціації управління проектами «УКРНЕТ», Олена Бондар, проректор з міжнародних відносин Київського національного університету будівництва і архітектури, а також Катерина Колеснікова, проректор з наукової роботи Міжнародного університету інформаційних технологій, м. Алмати, Республіка Казахстан.

Конференція пройшла у дружній та плідній співпраці. Результати наукових досліджень та обговорень будуть враховуватись в подальших дослідженнях у сфері управління проєктами та розвитку спеціальності в цілому.

Олена Веренич, професор кафедри управління проєктами, ФАІТ

#КНУБА #КафедраУправлінняПроєктами #ProjectManagementDepartment #KNUCA #projectmanagement #UPMA