З чого починати самостійне вивчення транспортного планування?

Естафета факультетів. Факультет урбаністики та просторового планування. День п’ятий

Привіт друже! Ти пройшов певний шлях і отримав базу необхідних компетенцій, щоб рухатися далі. Прийняв рішення навчитися планувати та моделювати? Тоді ми з тобою вже колеги!

Транспортне планування та моделювання широко застосовується у всьому світі, що підтверджують напрацювання Філа Саєґа. Він  упродовж  багатьох років спеціалізується на комерційних операціях, пов’язаних із міським та регіональним транспортним парком у містах та регіонах Азії, інтелектуальних транспортних системах, екологічних питаннях пов’язаних з транспортом, а також впливі розвитку та соціально-економічних змін в Азії на майбутній транспортний попит.

Професор Філ Чарльз є директором Центру транспортних досліджень, Університет Квінсленд, Брісбен, Австралія. Він має 30-річний досвід роботи у сфері розробки та реалізації транспортних стратегій. Чарльз був відповідальним за розробку транспортної стратегії та політичних ініціатив в Австралії та в інших іноземних державах.

Професор володіє знаннями та досвідом роботи у розробці транспортних стратегій,  включаючи розвиток інфраструктури та управління інфраструктурою, інтелектуальні транспортні системи і дорожню безпеку, управління рухом та менеджмент ДТП, стратегічний аналіз, інституційне покращення, розвиток професійних здібностей та бізнес-планування, включаючи ринкову оцінку нових транспортних технологій.

Всі інженери, які увійшли в історію починали зі студентської лави, з навчання. Пропонуємо тобі почати планувати та моделювати вже сьогодні.

Взагалі, PTV Vissim не є надто складною програмою і для його вивчення та ефективної роботи потрібно справді не так багато часу. Ти можеш переконатись у цьому самостійно, завантаживши студентську версію програми. Так студенти вже через 2-3 дні кількагодинних спілкувань з Vissim, вже готові моделювати не надто складні перехрестя та розв’язки. Звичайно, реальні проєкти вимагають більш серйозної підготовки, але вона порівняно коротка. Для підготовки спеціаліста, здатного виконувати типові для Vissim завдання, тобі знадобиться лише від 1 до 3 місяців.

Почни вже сьогодні використовувати відео-уроки, та створи свою першу транспортну модель за допомогою PTV Vissim! Бажаю тобі успіху!