Захист 20-21 червня 2023

Упродовж 20 і 21 червня на кафедрі машин і обладнання технологічних процесів проходив захист атестаційних випускних робіт на здобуття освітнього ступеня бакалавра за наступними спеціальностями: 133 «Галузеве машинобудування» та 131 «Прикладна механіка».
Захист проводився у дистанційному режимі
Атестаційною екзаменаційною комісією було заслухано 14 доповідей, які подавалися здобувачами у вигляді презентацій.
Здобувачі продемонстрували високий рівень теоретичних і практичних знань і навичок отриманих під час навчання.
Кращою за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» визнано роботу студента Герасимова Владислава Васильовича «Вібраційний грохіт для сортування дрібнозернистих матеріалів» (керівник – к.т.н., доцент кафедри МОТП Клименко Микола Олександрович).
Кращою за спеціальністю 131 «Прикладна механіка» визнано роботу студентки Хорошун Анастасії Вячеславівни «Логістична схема модернізації формуючої установки» (керівник – к.т.н., доцент кафедри МОТП Косминський Ігор Владленович).
Щиро вітаємо здобувачів з успішним захистом атестаційних випускних робіт і бажаємо подальших успіхів у професійній та/або науковій ниві та чекаємо на навчання у магістратурі.