Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ БАКАЛАВРІВ

20.06.2023 – на кафедрі Технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт бакалаврів Головою атестаційної-екзаменаційної комісії став д.т.н., головний консультант відділу критичної інфраструктури, енергетичної та екологічної безпеки центру безпекових досліджень Національного Інституту стратегічних досліджень Іванюта Сергій Петрович.

В цьому році відмічений високий професійний рівень в напрямку створення якісних завершених систем екологічного захисту. Дипломи з відзнакою отримують – Тарабанова Ю.С. Андрющенко І. М.

У процесі роботи Атестаційно-екзаменаційної комісії був проведений конкурс дипломних проектів згідно з комплексною їх оцінкою. Переможцями цього конкурсу визнано атестаційну випускну роботу студентки: Кузмішиної Раїси Сергіївни (науковий керівник: д.т.н.,проф. Кривомаз Т.І.) .

Бажаємо подальших успіхів на життєвому шляху та чекаємо на вступ в магістратуру.

Автор: ас. Ковальова А.В.