Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФІСЕ

Засідання кафедри водопостачання та водовідведення

25 березня відбулось чергове засідання кафедри водопостачання та водовідведення, на якому було обговорення відкритої лекції д.т.н., професора кафедри Шамансього Сергія Йосиповича.
Далі Шаманський С.Й. звітував за свою роботу на посаді професора. Після цього кафедра під час таємного голосування рекомендувала Вченій раді університету присвоїти Шаманському С.Й. звання професора кафедри водопостачання та водовідведення.
Крім того були розглянуті ще і інші питання порядку денного:
– Таємне голосування на заміщення вакантних посад доцентів кафедри (Величко С.В. та Кравчука О.А.)
– Стан і розвиток матеріально-технічної бази. Лабораторне та експериментальне обладнання. Критичний аналіз. Завдання. (Терновцев О.В.. Самченко Д.М., Ткачук Н.В.)
– Завдання кафедри під час проведення акредитації спеціальності 192 «БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ», РІВЕНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ: ПЕРШИЙ (БАКАЛАВР), освітній сайт у зв’язку з акредитацією (гарант – Аргатенуо Т.В.)
– Профорієнтаційна робота на кафедрі і в КНУБА  (Кравчук О.А., Нечипор О.М.)
Різне:
  • Розгляд обґрунтування роботи на кафедрі викладачів, які не відповідають ліцензійним умовам.
  • Затвердження навчально-методичної літератури. Перезатвердження навчально-методичної літератури з дисциплін кафедри, випуском до 2019 року.
  • Підготовка до проведення конкурсу студентських наукових робіт.