Засідання наукового гуртка з релігієзнавства на тему «Релігія, культура, суспільство».

18 травня на кафедрі відбулося чергове засідання наукового гуртка з релігієзнавства на тему «Релігія, культура, суспільство». Вели засідання доценти Тетяна Євдокимова і Сергій Ставрояні. Засідання цього разу проходило в змішаному форматі онлайн і офлайн. Активну участь прийняли студенти архітектурного і будівельно-технологічного факультетів, аспіранти кафедри. Активна дискусія розгорнулась на тему місця і трансформації релігії в сучасному світі, зокрема виникнення нетрадиційних культів і релігій, майбутнього традиційних релігій. Цікавими були доповіді про релігійну архітектуру, символіку, відображення релігійних сюжетів в фентезі літературі. Підводячи підсумки засідання, учасники акцентували увагу на тому, що тематика засідань гуртка дуже цікавить сучасну молодь, а також намітили теми майбутніх зустрічей.