Засідання щосеместрового круглого столу з «Філософії сучасної музики».

10 жовтня 2023 року відбулось засідання щосеместрового круглого столу з «Філософії сучасної музики». На засіданні були присутні керівники: Гоцалюк А.А., Чорноморденко І.В., Лакуша Н.М., а також аспіранти: Тімченко А.В., Осадча О.С., Роде С.Г. і студенти – всього 12 учасників.

Були заслухані наукові повідомлення учасників, котрі не лише принесли нові знання, але і сучасні тренди в музичному просторі, котрі спонукали до дискусії.

Врешті-решт зголосились визнати кращим наукове повідомлення аспірантки третього року навчання,  Осадчої Олени Сергіївни на тему «Музика і глобалізація».

На завершенні засідання круглого столу  з «Філософії сучасної музики», було висловлено побажання запрошувати до участі студентів старших курсів усіх факультетів.