НОВИНИ КНУБА

Завершився прийом заяв на ОС «Бакалавр» до КНУБА

31 липня завершилась подача заяв до закладів вищої освіти України у 2023 році для вступу на навчання для здобуття ступеня «Бакалавр».

Загалом на освітній ступінь «Бакалавр» подано до нашого університету близько 7000 тисяч заяв.

Для здобуття освітнього рівня «Бакалавр» на базі школи подано – 5910 заяв, на базі коледжу – 1068 заяв.

Цього року рекордну кількість заяв подано на спеціальність 192 «Будівництво та цивільна інженерія» – 1879 заяв, причому з першим пріоритетом подано – 558 заяв. Такі цифри свідчать про визнання нашого університету як найкращого фахового закладу освіти з напрямку будівництво.

Традиційно велику зацікавленість у вступників викликають спеціальності архітектурного факультету.

Підводячи перші підсумки вступної кампанії в КНУБА у 2023 році, можна із задоволенням сказати, що наш університет продовжує тримати високу планку закладу освіти, який готує якісних фахівців для будівництва, архітектури, дизайну, інформаційних технологій, екології, маркетингу, менеджменту, економіки, тобто для основних та супутніх напрямків будівництва України.

Відповідальний секретар приймальної комісії

Олександр КРАВЧУК