Захист дисертації Делембовський та Чичур

21.12.2017 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.08 відбувся захист дисертацій, асистентом кафедри машин і обладнання технологічних процесів Делембовський Максим Михайлович, на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальність 05.05.02 – «Машини для виробництва будівельних матеріалів і конструкцій» на тему «ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ І ЕФЕКТИВНОСТІ ВІБРОМАШИН ДЛЯ УЩІЛЬНЕННЯ БУДІВЕЛЬНИХ СУМІШЕЙ» та захист дисертацій, аспіранта кафедри машин і обладнання технологічних процесів Чичур Андрій Іванович, на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальність 05.05.02 – «Машини для виробництва будівельних матеріалів і конструкцій» на тему «СТОХАСТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ДВОВАЛЬНОГО БЕТОНОЗМІШУВАЧА ПРИМУСОВОЇ ДІЇ»
За підсумками захисту, спеціалізованою вченою радою, прийнято рішення щодо присудження наукового ступеня кандидата технічних наук Делембовському Максиму Михайловичу та Чичуру Андрію Івановичу.
Колектив кафедри машин і обладнання технологічних процесів вітає Делембовського Максима Михайловича та Чичура Андрія Івановича з захистом кандидатської дисертації та бажає подальшої плідної професійної діяльності на науковій ниві.

Фотозвіт захисту дисертації: