Захист докторської Дєдов О.П.

15.11.2019 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.056.08 відбувся захист дисертації, доцентом кафедри машин і обладнання технологічних процесів Дєдовим Олегом Павловичем, на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальність 05.05.02 – «Машини для виробництва будівельних матеріалів і конструкцій» на тему «СТВОРЕННЯ ЕНЕРГООЩАДНИХ ВІБРОУЩІЛЬНЮЮЧИХ МАШИН БУДІВЕЛЬНОЇ ІНДУСТРІЇ НА ОСНОВІ ЦІЛЕНАПРАВЛЕНОЇ ГАРМОНІЗАЦІЇ РУХУ»
За підсумками захисту, спеціалізованою вченою радою, прийнято рішення щодо присудження наукового ступеня доктора технічних наук Дєдову Олегу Павловичу.
Колектив кафедри машин і обладнання технологічних процесів вітає Дєдова Олега Павловича з захистом докторської дисертації та бажає професійного розвитку і подальшої плідної професійної діяльності на науковій ниві.

Фотозвіт захисту дисертації: