Захист кандитатської дисертації Дьяченко О.С.

14.11.2019 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.08 відбувся захист дисертації, асистентом кафедри машин і обладнання технологічних процесів Дьяченком Олександром Сергійовичем, на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальність 05.05.02 – «Машини для виробництва будівельних матеріалів і конструкцій» на тему «ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ВІБРОУСТАНОВКИ З ПРОСТОРОВИМИ КОЛИВАННЯМИ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ПЛОСКИХ ПЛИТ»
За підсумками захисту, спеціалізованою вченою радою, прийнято рішення щодо присудження наукового ступеня кандидата технічних наук Дьяченку Олександру Сергійовичу.
Колектив кафедри машин і обладнання технологічних процесів вітає Дьяченка Олександра Сергійовича з захистом кандидатської дисертації та бажає подальшої плідної професійної діяльності на науковій ниві.

Фотозвіт захисту дисертації: